Michal Novák

Majitel kanceláře|Management|EN, DE

Jsem člověk, který je společenský a vždy pozitivně naladěn, nechybí mi vlastní názor a intuice. To je bezprostředně důležité pro dobrý úsudek a schopnost analytického myšlení, komunikaci s lidmi, cit pro obchod a budování našeho realitního týmu.
Svět realit hledá lidi, kteří dokáží něco udělat, ne lidi, kteří dokáží vysvětlovat, proč něco neudělali.

 
Michal Novák
+420 777 772 121
michal.novak@re-max.cz
RE/MAX - Michal Novák

Tomáš Novák

Majitel kanceláře|Certifikovaný makléř 1. stupně|EN, DE

Zakládám si na upřímnosti a slušnosti, držím slovo a to je v dnešní době nevídané. Mám jiné priority a to takové, že chci zpět "lidskost" makléřů a důvěru klientů v oboru realit. Snažím se v první řadě myslet na klienty, potom až na zisk a z mého přístupu to jde cítit.

"Myslete na sebe, o vše ostatní se postarám já"

 
Tomáš Novák
+420 720 988 090
tomas.novak@re-max.cz
RE/MAX - Tomáš Novák

Oldřich Humpolec

Certifikovaný makléř 1. stupně

Jsem bojovník. Přímý a upřímný, což v dnešním světě moc "IN" není. Pojďte se nechat přesvědčit, že spolupráce s realitní kanceláří je zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Že spolupráce s realitní kanceláří je vlastně přidaná hodnota k celé transakci. Mé přání je, aby lidé byli rádi, že tady realitní kanceláře jsou. Má práce, mě baví, má práce je můj koníček.

 
Oldřich Humpolec
+420 773 997 444
oldrich.humpolec@re-max.cz
RE/MAX - Oldřich Humpolec

Dita Humpolcová

Certifikovaný makléř 1. stupně

Cit a umění naslouchat. Každý z nás má svůj životní příběh, který ho pojí s jeho nemovitostí a to stojí za to poslouchat. Věřte, že kdyby má návštěva u Vás byla jen o poslechnutí Vašeho příběhu a jen má rada, která by Vám mohla nějak pomoci, i to je má práce, která plní svůj účel. Jsem tu pro lidi, jsem tu pro Vás. Neváhejte se na mě obrátit i s pouhou radou.

 
Dita Humpolcová
+420 733 553 627
dita.humpolcova@re-max.cz
RE/MAX - Dita Humpolcová

Tomáš Mojžíš

Certifikovaný makléř 1. stupně

Jsem cílevědomý a nápaditý. S radostí se učím nové věci a získávám nové vědomosti. Jsem upřímný, nikdy lidem neslibuji, co nemůžu splnit, ale přesto se snažím dosáhnout co nejlepších výsledků. Ochota a spolehlivost jsou moje nejdůležitější vlastnosti, které umím vždy využít a tím pomoci s jakýmkoliv problémem. Všechno má své řešení. Jsem komunikativní, empatický a jsem tu pro vás. Pevně věřím, že i vám dokážu ve světě realit pomoci.

 
Tomáš Mojžíš
+420 606 229 352
tomas.mojzis@re-max.cz
RE/MAX - Tomáš Mojžíš

Stanislav Socha

Certifikovaný makléř 1. stupně

Jsem slušný, poctivý a vždy se snažím splnit, co jsem slíbil. Mám mnoho životních zkušeností z práce s lidmi, umím naslouchat, sám jsem pracovní kolektiv mnoho let řídil. Realitní práce je velmi pestrá, s mnoha úskalími, je třeba mnohé znát. Dnes je již velmi nerozumné prodávat či pronajímat nemovitosti bez praktických zkušeností realitních makléřů. Mnozí se o tom přesvědčili, pokud si nemovitost prodávali sami, že nejen třeba špatně prodali, ale nesplnili i mnohé věci dané zákonem. Naše kancelář na vše dohlíží, mnohé záležitosti sama vyřídí, poskytuje plný právní servis, chrání své klienty. A tak to má být. Jsme zde pro Vás.

 
Stanislav Socha
+420 602 414 141
stanislav.socha@re-max.cz
RE/MAX - Stanislav Socha